Tęczowy druk

Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE
Sklep internetowy został założony i jest prowadzony przez firmę DOMINIO Centrum Dystrybucji Opakowań i Artykułów Biurowych Ryszard Witowski z siedzibą w Rzeszowie ul. Podchorążych 2/12.
 
Kontakt:
Oddział Handlowy:
ul.Towarnickiego 5
35-010 Rzeszów
tel./fax: 17 858-17-50
tel. 17 864-17-58
 
WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW
DOMINIO Centrum Dystrybucji Opakowań i Artykułów Biurowych Ryszard Witowski prowadzi sprzedaż produktów i usług za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.dominio.com.pl
 
OFERTA I REALIZACJA ZAKUPÓW                                                        
W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub na życzenie klienta faktura).
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.
(Zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu internetowego nabiera ważności w momencie, gdy Klient otrzyma elektroniczne potwierdzenie złożenia zamówienia).
 
Wszystkie ceny podawane w sklepie dominio.com.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.
 
REKLAMACJE I GWARANCJE
Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli dominio.com.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.
 
ZWROTY
Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 
Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.
Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów:
tel./fax: 17 858-17-50
 
PODSUMOWANIA KOŃCOWE
Firma DOMINIO Centrum Dystrybucji Opakowań i Artykułów Biurowych Ryszard Witowski zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
 
Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient Pan Kasyno Polska ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: sklep@dominio.com.pl

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane www.dominio.com.pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków i firmy PayU S.A. (www.payu.pl)

 
Projekt i realizacja: BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji